Kalendarze

Kalendarze jednodzielne

315 x 400 mm

Główka kalendarza wypukła, drukowana w pełnym kolorze (CMYK) i uszlachetniana lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium dwukolorowe, jednodzielne w czterech dostępnych kolorach papieru – biały, żółty, szary i niebieski. Plecki kalendarza wykonane na kartonie 300 gr/m2, nadruk w pełnym kolorze CMYK lub w kolorach Pantone.

>

Kalendarze dwudzielne

315 x 580 mm

Główka kalendarza wypukła, drukowana w pełnym kolorze (CMYK) i uszlachetniana lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium dwukolorowe, dwudzielne w czterech dostępnych kolorach papieru – biały, żółty, szary i niebieski. Plecki kalendarza wykonane na kartonie 300 gr/m2, nadruk w pełnym kolorze CMYK lub w kolorach Pantone.

>

Kalendarze dwudzielne spiralowe

315 x 585 mm

Główka kalendarza wypukła, drukowana w pełnym kolorze (CMYK) i uszlachetniana lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium dwukolorowe, dwudzielne w czterech dostępnych kolorach papieru – biały, żółty, szary i niebieski. Plecki kalendarza wykonane na kartonie 300 gr/m2, nadruk w pełnym kolorze CMYK lub w kolorach Pantone. Główka i plecki montowane za pomocą spirali.

>

Kalendarze trójdzielne

315 x 780 mm

Główka kalendarza wypukła, drukowana w pełnym kolorze (CMYK) i uszlachetniana lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium dwukolorowe, trójdzielne w czterech dostępnych kolorach papieru – biały, żółty, szary i niebieski. Plecki kalendarza wykonane na kartonie 300 gr/m2, nadruk w pełnym kolorze CMYK lub w kolorach Pantone.

>

Kalendarze trójdzielne spiralowe

315 x 790 mm

Główka kalendarza wypukła, drukowana w pełnym kolorze (CMYK) i uszlachetniana lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium dwukolorowe, trójdzielne w czterech dostępnych kolorach papieru – biały, żółty, szary i niebieski. Plecki kalendarza wykonane na kartonie 300 gr/m2, nadruk w pełnym kolorze CMYK lub w kolorach Pantone. Wszystkie elementy kalendarza łączone za pomocą spirali.

>

Kalendarze biurkowe

295 x 185 mm

Kalendarz na biurko z dużym miejscem na reklamę. Podstawa wykonana na kartonie 300 gr/m2, uszlachetniane lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium miesięczne, dwukolorowe.

>

Kalendarze biurkowe spiralowe

295 x 185 mm

Kalendarz na biurko z miejscem na reklamę. Podstawa wykonana na kartonie 300 gr/m2, uszlachetniane lakierem błyszczącym lub folią matową. Kalendarium tygodniowe, dwukolorowe z miejscem na notatki.

>

Kalendarze podkład na biurko / biuwar

590 x 415 mm

Kalendarz na biurko z miejscem na reklamę z wykonany na papierze offsetowym w pełnym kolorze CMYK lub kolorach Pantone. 52 karty z kalendarium tygodniowym i miejscem na notatki oraz kartonową podkładką.

>

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe w twardej oprawie z tłoczonym logiem. Szeroka gama opraw zaczynając od skórzanej poprzez skóropodobne i materiałowe w wielu wariantach kolorystycznych. Duży wybór formatów, wykonane na papierze białym lub kremowym z perforowanymi narożnikami, różne kolory wstążeczek, kalendaria dwukolorowe w pięciu językach.

>

Notesy A/5 z gumką

A6/A5/A4

Notesy wykonane na papierze wygładzanym, lekko kremowym w kratkę, linię lub gładkie. Szeroka gama opraw zaczynając od skórzanej poprzez skóropodobne i materiałowe w wielu wariantach kolorystycznych. 160 stron, kapitałka i tasiemka w kolorze bordowym.

>

Kalendarze piórnikowe

300 x 180 mm

Kalendarze piórnikowe to uniwersalny schowek na materiały biurowe np. długopisy. Kalendarium tygodniowe, dwukolorowe z miejscem na notatki.

>

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się